WEB CONTENT WRITER SE SLOVENŠTINOU

Kategorie:
XXXLutz E-commerce

Město:
Praha

Pobočka:
Centrála - Stodůlky

Typ úvazku:
HPP

Náplň práce:

- tvorba redakčních textů pro webové stránky
- psaní unikátních textů na míru každému produktu
- překlady z německého jazyka do slovenštiny
- psaní SEO relevantních textů

Očekáváme:

- schopnost psát kvalitní, zajímavé a jazykově bezchybné texty ve slovenštině
- slovenštinu jako mateřský jazyk
- aktivní znalost německého jazyka
- zkušenosti s tvorbou contentu pro online prostředí a základní znalosti SEO výhodou
- znalosti MS Office (Outlook, Word)
- schopnost pracovat s informacemi a texty, kreativitu
- schopnost pracovat v týmu
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

- zajímavou práci na HPP v e-commerce plnou skvělých výzev
- atraktivní pracovní místo v moderním prostředí
- práci v mezinárodní firmě
- dynamický tým, přátelský kolektiv
- perfektní zaškolení
- nástup možný od 1. 2. 2020

Pokud vás pozice zaujala a chcete stát členem týmu XXXLutz, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem. Těšíme se na něj!