ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Kategorie:
Restaurace XXXLutz

Město:
Praha

Pobočka:
Praha - Stodůlky

Typ úvazku:
HPP

Pracovní náplň:

- přijímání objednávek
- příprava a servírování nápojů
- zúčtování zákazníků
- odpovědnost za svěřený úsek

Požadujeme:

- zkušenosti z gastronomie výhodou, není nutností - zaučíme
- schopnost se rychle učit a dobře vstřebávat informace
- pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům v týmu
- časová flexibilita
- samostatné rozhodování

Nabízíme:

- jistotu dlouhodobého zaměstnání v expandující nadnárodní firmě
- denní směny od 10.00 - 20.00 hod., individuální plánování směn
- možnost školení a kariérního postupu
- zajímavé a provizní platové ohodnocení
- stravenky, zaměstnanecké slevy na nábytek
- dobrá nálada v týmu

Pokud se chcete stát členem týmu XXXLutz, zašlete nám svůj životopis.