STAŇTE SE I VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

XXXLutz je moderní a úspěšný obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky, který má v Praze dvě pobočky. Hledáme motivované zaměstnance, kteří s námi chtějí sdílet náš úspěch. Nabízíme skvělé možnosti kariérního růstu, perfektní školení, jistotu dlouhodobého zaměstnání a zajímavé platové podmínky.

XXXLutz hledá do svého týmu posily pro centrálu společnosti:

SPECIALISTA MARKETINGU SE SLOVENŠTINOU

Co bude Vašim úkolem?

- administrativní a organizační podpora marketingu
- překlady z německého jazyka do slovenského jazyka
- příprava plánů, layoutů a podkladů k reklamním prospektům a materiálům
- každodenní spolupráce s grafiky při tvorbě reklamních prospektů a POS materiálů

Pro náš obchodní dům XXXLutz v Praze Stodůlkách hledáme:

SKLADNÍK, ŘIDIČ VZV

Pracovní náplň:

- příjem, naskladnění, výdej zboží
- obsluha dodavatelů při příjmu zboží
- obsluha zákazníků na výdeji zboží
- obsluha VZV

ASISTENT/KA MARKETINGU

- administrativní, produkční a organizační podpora marketingu
- příprava návrhů, plánů a podkladů k marketingovým aktivitám
- plánování a vymýšlení marketingových kampaní ve spolupráci s vedením
- adaptace a produkce rádiových a televizních a online spotů

Pro náš obchodní dům XXXLutz v Praze na Stodůlkách hledáme:

ODBORNÝ PORADCE V ODDĚLENÍ BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

Očekáváme:

- obchodního ducha
- orientaci na zákazníka
- příjemné vystupování a vstřícný přístup

PERSONALISTKA PRO XXXLUTZ A MÖBELIX

Co můžete očekávat od této pozice?

- příprava a kontrola pracovněprávních dokumentů
- vedení osobních složek zaměstnanců
- spolupráce s hlavní mzdovou účetní a personalistkou
- spolupráce při uzávěrce mezd

WEB CONTENT WRITER SE SLOVENŠTINOU

Náplň práce:

- tvorba redakčních textů pro webové stránky
- psaní unikátních textů na míru každému produktu
- překlady z německého jazyka do slovenštiny
- psaní SEO relevantních textů

Pro náše obchodní domy XXXLutz v Praze na Stodůlkách a Černém mostě hledáme:

Montér nábytku a kuchyní

Očekáváme:

- parťáka, který se chce naučit přesně a odborně montovat
- je pečlivý při zacházení s nábytkem při transportu k zákazníkovi a
při montáži
- Sedačku do osmýho??? O.K. Je třeba brát to s humorem. Taháme
těžký věci, nic pro slečinky....
- umíš číst v plánech a dokážeš komunikovat se zákazníkem

SPECIALISTA MARKETINGU

- překlady z německého jazyka do českého jazyka

POKLADNÍ

Požadujeme:

- bezúhonnost
- samostatnost
- pracovistost
- odolnost vůči stresu

CONTENT SPECIALIST SE SLOVENŠTINOU

- realizace reklamních kampaní v e-shopu
- tvorba contentových stránek pro web, zodpovědnost za obsah a témata
- SEO optimalizace webových stránek
- pravidelné vyhodnocování a analýza výsledků